Linde H80D/900-396
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H80D/900-396
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
C9A71564
LISÄTIEDOT
Varastonumero
M23813
Nostokyky
8 000 kg
Nostokorkeus
5 540 mm
Vapaanosto
1 920 mm
Nostomasto
Triplex
Painopiste-etäisyys
900 mm
Rengastyyppi
Ylielastinen
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
3 190 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Moottori
Diesel - Deutz
Moottorin teho
85,3 kW (116 hv)
Rengaskoko edessä
8.25-15/6.50
Rengaskoko takana
Kuljetuspaino
14 545 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3800 x 2230 x 3190 mm