Linde H80D/1100-396-EVO
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H80D/1100-396-EVO
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
414 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
30C01B44
LISÄTIEDOT
Varastonumero
M19805
Nostokyky
8 000 kg
Nostokorkeus
4 050 mm
Nostomasto
Simplex
Painopiste-etäisyys
1 100 mm
Rengastyyppi
Ylielastinen
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
3 380 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Vaihteisto
Hydrostat
Moottori
Diesel - Deutz TCD 4.124
Moottorin teho
85,3 kW (116 hv)
Rengaskoko edessä
315/70-15
Rengaskoko takana
Kuljetuspaino
15 490 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
4140 x 2320 x 3380 mm