Linde H80D-1100-03-396
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H80D-1100-03-396
Vuosimalli
2021
Käyttötunnit
2 441 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
9E9A30DE
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Nostokorkeus
4 850 mm
Vapaanosto
1 650 mm
Nostomasto
Triplex
Painopiste-etäisyys
1 100 mm
Rengastyyppi
Ylielastinen
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
3 000 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Vaihteisto
Hydrostat-Handschaltung
Moottori
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Rengaskoko edessä
Rengaskoko takana
Kuljetuspaino
15 243 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
4200 x 2300 x 3000 mm