Linde H80D-03/900
Merkki / malli
Linde H80D-03/900
2 409 h
Erityistä
Peruskunnostettu
Sijainti
32832 Augustdorf
Maa
Saksa
Mascus ID
52C1720D
LISÄTIEDOT
Varastonumero
HF2460
Valmistenumero
BR 396
Nostokyky
8 000 kg
Nostokorkeus
4 850 mm
Vapaanosto
1 760 mm
Nostomasto
Triplex
Painopiste-etäisyys
900 mm
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
2 970 mm