Linde H80D-03/1100
Merkki / malli
Linde H80D-03/1100
Vuosimalli
2021
Käyttötunnit
569 h
Sijainti
32832 Augustdorf
Maa
Saksa
Mascus ID
0E66025C
LISÄTIEDOT
Varastonumero
HF2467
Valmistenumero
BR396
Nostokyky
8 000 kg
Nostokorkeus
3 050 mm
Vapaanosto
150 mm
Nostomasto
Muu
Painopiste-etäisyys
1 100 mm
Haarukoiden pituus
1 800 mm
Ajokorkeus
2 880 mm