Linde H80D-03/1100-396
Merkki / malli
Linde H80D-03/1100-396
Maa
Saksa
Mascus ID
9EF7D954
Nostokorkeus
3 050 mm
Nostomasto
Simplex
Painopiste-etäisyys
1 100 mm
Rengastyyppi
Ylielastinen
Haarukoiden pituus
1 450 mm
Ajokorkeus
2 845 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Moottori
Diesel - Deutz
Moottorin teho
85,3 kW (116 hv)
Rengaskoko edessä
Rengaskoko takana
Kuljetuspaino
16 085 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
5650 x 2310 x 2840 mm