Linde H80D-01/1100
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H80D-01/1100
13 092 h
Sijainti
Klundert
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
1
Mascus ID
A84C43C1
LISÄTIEDOT
Pyörien lukumäärä
6
Nostokorkeus
3 750 mm
Nostomasto
Duplex
Painopiste-etäisyys
1 100 mm
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
3 200 mm
Kuljetuspaino
13 715 kg
Lisävarusteet
Lisätietoja
Machine type : forklift Brand : Linde Model : H80D-01/1100 Year : 2011 Engine : Diesel, Deutz Gearbox / drive : automat Capacity : 8000kg Boom / Mast : 2 stages Lifting height : 3750mm Closed mast : 3200mm Hydraulic valves / ventiel : 4 x Attachment : sideshift, forkp ositioner Forks : yes, 2400mm Tyres : full rubber, normal Air conditioning ID number : 43293 = More information = Year of manufacture: 2011 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Price: On request Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information