UniCarriers ASN200STFV420
Hinnasta sovitaan erikseen
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Ajettavat pinoamisvaunut
Merkki / malli
UniCarriers ASN200STFV420
Vuosimalli
2018
Sijainti
LONDERZEEL
Maa
Belgia
Mascus ID
147947AE
LISÄTIEDOT
Pinoamisvaunun tyyppi
Seisten ajettava
Valmistenumero
ASN219420
Nostokyky
2 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 200 mm
Nostomasto
Duplex / vapaanosto
Haarukoiden pituus
1 150 mm
Akun merkki
HOPPECKE
Akun jännite
24 V
Akkukapasiteetti
575 Ah
Akun vuosimalli
2018
Latausjännite
24 V